Hide My Phone! APK

Hide My Phone! APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,989
  • DOSYA BOYUTU 10.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Privax

Hide My Phone! APK İndir Android: Sahte yeni telefon numarası alma, numara gizleme, ücretsiz SMS ve arama yapma uygulaması

Hide My Phone! APK uygulaması, kişisel telefon numarasını gizlemek isteyen ve böylece istenmeyen kişilerin erişiminden uzak kalmayı dileyen Android kullanıcılarının deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve hem kolay kullanımı hem de sorunsuz yapısıyla beğeneceklerinizden olacağını düşünüyorum.

Hide My Phone! APK İndir Android

Uygulamayı kullandığınızda, dünyanın istediğiniz yerinden sahte bir telefon numarası edinebiliyor, daha sonra tüm aramalarınızda veya SMS'lerinizde bu sahte numaradan faydalanabiliyorsunuz. Böylelikle internette bir ilan verdiğinizde veya tanımadığınız kişilere numaranızı vermek zorunda kaldığınızda esas telefon numaranızı vermeden direkt olarak sahte numaranızı iletebiliyor, istediğiniz an bu sahte numarayı kapatarak erişilmez hale gelebiliyorsunuz.

Her ne kadar uygulama ücretsiz olarak sunulsa da, sadece 1 dolarlık iletişimi ücretsiz olarak sunuyor ve daha fazlasını kullanabilmek için uygulama içi kredilerden satın almak gerekiyor. Fakat bilhassa profesyonel amaçlarla sanal numaralar yaratmak isteyenler için bunun bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Uygulamayı kullananların kendi aralarında anonim olarak mesajlaşmalarına olanak tanıyan bir anlık mesajlaşma aracının varlığı ise küçük bir katkı olarak görülebilir. Fakat bu aracın diğer anlık mesajlaşma uygulamaları kadar özellik barındırdığını düşünmemek ve küçük bir hediye olarak görmek gerekiyor.

Eğer sahte numara yaratmak için kullanışlı bir uygulama arayışındaysanız Hide My Phone! uygulamasına göz atmadan geçmeyin.