Hidely

Hidely

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lifetime Memori Inc.

Hidely uygulamasını kullanarak Android cihazınızda bulunan fotoğraflarınızı kolayca şifreleyebiliyor ve saklayabiliyorsunuz.

Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının yaşadıkları en büyük sorunlar arasında fotoğrafların gizlilik ve güvenliğini korumak yer alıyor. Zira sizden izinsiz bir şekilde başkalarının galerilerinizde bulunan fotoğrafları gezmesi ve çalması oldukça kolay. Bu sorunun üstesinden gelebilmeniz için hazırlanmış Hidely uygulaması, hem kolay kullanılır yapısı hem de ücretsiz olması sayesinde özel fotoğraflarınızın en iyi şekilde şifrelenmesine olanak tanıyor.

Uygulamayı kullanarak fotoğraf çektiğinizde, fotoğraflar direkt olarak Hidely içerisindeki şifreli depolama alanına aktarılıyorlar ve bu sayede başka kullanıcıların bu fotoğraflara erişmesi imkansız hale geliyor. İki katmanlı şifreleme yapısı sayesinde bu güvenlik dışarıdan zorlamalarla da pek aşılamıyor.

Ancak özel fotoğrafları aileniz veya arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizde, bunu gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz paylaşım butonları da uygulama içerisinde mevcut. Şifrenizi onlara verdiğinizde fotoğraflarınızı kolayca görüntüleyebiliyorlar ve dilerseniz paylaşım linklerinin süreli olmasını sağlayarak sadece belli bir zaman içerisinde görüntülenebilir olmalarını da sağlayabiliyorsunuz.

Eğer geçmişte çektiğiniz ve galeride duran fotoğraflarınızı Hidely içerisinde saklamak istiyorsanız gerekli içeri alma seçeneklerini kullanarak hepsini güven altına da alabilirsiniz. Tabii ki saklı fotoğrafları silmek veya onları yeniden normal galeriniz içerisine almak da uygulamanın sunabildiği yetenekler arasında.

Kişisel gizliliğine önem veren kullanıcıların kesinlikle denemeden geçmemeleri gereken fotoğraf saklama uygulamaları arasında olduğunu düşünüyorum.