Hipstagram

Hipstagram

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Hipstagram, fotoğraflarına ilginç filtreler ekleyerek onları daha ilginç bir görünüme kavuşturmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Hipstagram, fotoğraflarımıza ilginç görünümler kazandırmak için kullanabileceğimiz bir fotoğraf filtrelendirme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Hem iPad hem de iPhone cihazları üzerinde çalışabilen bu uygulama sık sık fotoğraf çeken ve çektikleri fotoğrafları oldukları gibi bırakmak yerine onlara daha orijinal bir görünüm kazandırmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Sıradan fotoğraf filtrelendirme uygulamalarında ne yazık ki çok fazla seçenek sunulmuyor. Elbette istisnalar mevcut fakat genel olarak hep aynı efektleri buluyoruz. Hipstagram'da ise 70'ten fazla filtre ve efekt bulunuyor.

Hazır filtre ve efektlere ek olarak Hipstagram'da fotoğraf düzenleme araçları da bulunuyor. Bu araçlar sayesinde fotoğraflarımıza kişisel dokunuşlar yapabiliyoruz. Sunulan araçlar arasında keskinleştirme, doygunluk ayarları, bulanıklaştırma ve kontrast ayarları bulunuyor.

Geri ve ileri alma butonları da bulunan uyuglamada yaptığımız herhangi bir hatayı geri alma şansına sahibiz. Elbette bu tarz uygulamalarda görmeye alışkın olduğumuz paylaşım servisleri Hipstagram'da da unutulmamış. Uygulamada oluşturduğumuz fotoğrafları Instagram, Facebook, Twitter gibi farklı kanallar üzerinde paylaşabiliyoruz.