HiSuite

HiSuite

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 44,282
 • DOSYA BOYUTU 47.30 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Huawei Technologies Co., Ltd.

HiSuite, Android işletim sistemine sahip Huawei akıllı telefonlar için hazırlanmış gelişmiş ve güçlü bir Android dosya yöneticisidir.

Mobil cihazlarınız üzerinde yer alan dosyaları bilgisayarınıza transfer etmek veya mobil cihazlarınız üzerinde yer alan içerikleri bilgisayarlarınız üzerinde görüntülemek son zamanlarda en çok yaptığınız şeyler arasında yer alıyor. Özellikle akıllı telefonların senkronizasyon özellikleri ve birçok dosya için destek sunmaları sayesinde kullanıcılar için bu çok daha önemli bir hal alıyor.

HiSuite Nedir, Ne İşe Yarar?

Bu noktada birçok kullanıcı akıllı telefonları üzerinde yer alan içeriklere bilgisayarları aracılığıyla göz atmak ve akıllı telefonları üzerinde yer alan resim, video ve benzeri içerikleri bilgisayarları üzerine kopyalamak için kullanmakta oldukları akıllı telefonların üreticileri tarafından geliştirilen programları kullanmayı tercih ediyor. Bu nokta Huawei tarafından Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için geliştirilen HiSutie, Huawei akıllı telefon sahibi olan birçok kullanıcının yüzünü güldürecek bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, kullanıcıların akıllı telefonları üzerinde yer alan içerikleri USB veya kablosuz bağlantı yardımıyla bilgisayarları üzerine aktarmalarına veya görüntülemelerine olanak sağlar.

HiSuite yardımıyla akıllı telefonlarınız üzerinde yer alan tüm içerikleri bilgisayarlarınız üzerinden yönetebileceğiniz gibi isterseniz akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronizasyon işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bilgisayar ortamında akıllı telefonunuz aracılığıyla 765 karaktere kadar SMS gönderebilirsiniz.

Tüm bunların dışında HiSuite ile telefonunuzun kamerasını kullanarak ekran görüntüleri alabilir ve almış olduğunuz ekran görüntülerini doğrudan bilgisayarınız üzerine de kaydedebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip bir Huawei akıllı telefon kullanıcısıysanız ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak tüm içeriklere kolayca ulaşmak istiyorsanız HiSuite'i mutlaka denemenizi öneririm.

HiSuite İndir (Nasıl İndirilir ve Yüklenir?)

 • Sisteminize uygun HiSuite programı paketini indirin.
 • Exe dosyasına çift tıklayın.
 • Sözleşme ve beyanı kabul edin.
 • Kuruluma başlayın.
 • Telefonunuzu USB veri kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. (Dosya transferi veya fotoğraf transferini seçin, HDB’yi açın.)

HDB nasıl açılır? Ayarlar’a girin “HDB” olarak aratın. “HiSuite’in HDB kullanmasına izin ver” bölümüne girin. Telefonunuz bağlanırken bağlantı isteklerine izin verin. (Dilerseniz kullanım sonrası HDB iznini iptal edebilirsiniz.) Telefonunuzdan HiSuite uygulamasını açın, burada göreceğiniz 8 haneli onay kodunu bilgisayarınıza girin ve “Şimdi bağlan”a dokunun.

HiSuite Nasıl Kullanılır?

 • Akıllı telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağladığınız anda HiSuite uygulaması otomatik olarak başlayacaktır.
 • Telefonunuzun Ayarlar menüsüne gidin ve arama çubuğuna HDB yazın ve etkinleştirin.
 • HDB seçeneği açıldıktan sonra HiSuite’in cihaza hem PC’den hem de Huawei akıllı telefonunuzdan erişimine izin verin.
 • HiSuite’i Huawei cihazınıza erişmesi için yetkilendirin.
 • Erişim izni verdiğinizde HiSuite uygulaması yüklenecektir.

Huawei HiSuite uygulamasıyla Huawei akıllı telefonunuzda aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

Yedekleme: Uygulamalar, kişiler, fotoğraflar, videolar, mesajlar vb. dahil Huawei cihazınızın tam bir yedeğini oluşturabilirsiniz.

Geri Yükleme: Huawei akıllı telefon verilerinizi daha önce yedeklediyseniz, Huawei akıllı telefonunuza kolayca geri yükleyebilirsiniz. Huawei cihazınızın yedeğini oluşturduğunuz yere gidin ve hazırsınız.

Güncelleme: Huawei cihazınızın yazılımını en son sürüme daha sorunsuz bir şekilde güncellemek istiyorsanız, bunu tek tıkla yapabilirsiniz.

Sistem Kurtarma: Huawei akıllı telefonunuzun işletim sisteminin herhangi bir nedenle bozulması durumunda HiSuite üzerinden Sistem Kurtarma seçeneğini kullanarak cihazınızı yeniden canlandırabilirsiniz, ekrandaki talimatları uygulamanız yeterlidir.

Görüntüleme Seçenekleri: Kayıtlı kişilerinizi, mesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı görüntüleyebilir ve dilerseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aygıtım sekmesinden kişilerinizi, mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı görüntüleyebilir ve yedekleyebilir, kayıtlı dosyaları görüntüleyebilir, uygulamaları kaldırabilir, kişileri Outlook’a aktarabilir/dışa aktarabilirsiniz.

HiSuite Yedekleme

 • Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. HiSuite otomatik olarak başlayacaktır.
 • Telefonunuzda "Cihaz verilerine erişime izni verilsin mi?" uyarısı çıkacaktır. Erişime izin verin.
 • Telefonunuzda "HDB modunda bağlantıya izin verilsin mi?" uyarısı çıkacaktır. Tamam'a dokunun.
 • Bilgisayarınızda "İzinli" seçeneğine tıklayın ve telefonu bağlı tutun. HiSuite telefonunuzda yüklü değilse otomatik olarak yüklenecektir. Ardından telefon bilgisayara bağlanacaktır. Bağlantı başarılı olduğunda bilgisayarınız cihazınızı ve modelini görüntüler.
 • Verilerinizi yedeklemek için "Yedekle"ye tıklayın.
 • Yedeklemek istediğiniz verileri seçin ve ardından "Yedekle"ye tıklayın. "Şifrele" seçeneğiyle verilerinizi şifreleyebilir, "Diğer Ayarlar"a tıklayarak kayıt yerini değiştirebilirsiniz.
 • Yedekleme işlemi tamamlandıktan sonra "Bitti"ye tıklayın.