Horas

Horas

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 892
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Basta Computing Inc.

Windows için Horas programı ile zaman dilimlerine göre dünyanın herhangi bir yerinde saatin kaç olduğunu masaüstünüzde görebileceksiniz.

Windows için Horas programı ile zaman dilimlerine göre dünyanın herhangi bir yerinde saatin kaç olduğunu masaüstünüzde görebileceksiniz.

Görüştüğünüz kişi dünyanın neresinde ve hangi zaman diliminde olursa olsun oradaki saati görebilirsiniz. Dünyada iletişim, iş, uluslararası arkadaş edinme ve uzaktaki aile bireyleri ile görüşme daha da kolaylaştı. Dolayısıyla başka zaman dilimlerine ve ülkelere ait saat bilgilerini öğrenme ihtiyacımız da arttı. Horas programı işte bu ihtiyacınıza yönelik tasarlanmış bir programdır. Horas, çoklu saatleri masaüstünüzde göstererek farklı ülkelerdeki zamanı takip etmenizi sağlar. Horas çok sayıda farklı özellikler de içerir ve profesyonel de olsanız, normal kullanıcı da olsanız, Horas işinize yarayacak nitelikli bir programdır.

Kullanımı kolay, basit tasarımlı ve iyi arayüzlü bir yazılım olan Horas, başka ülkelerdeki saatleri hesaplarken yaşadığınız karışıklığa son verecek. Horas, sahip olduğu araçlarla zamanı bilmenizi kolaylaştıracak. Horas, bir şehrin adını ve saatini yazdığınızda diğer şehirlerde saatin kaç olduğunu gösteren bir dönüştürücüye sahiptir. Arama ve hesaplama için hızlı takvim aracı ile zaman dilimi bilgisi için tarayıcı mevcuttur.