Hyperlapse

Hyperlapse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,072
  • DOSYA BOYUTU 10.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Instagram

Hyperlapse from Instagram, etkileyici hızlandırılmış videolar çekmenin en basit yoludur.

Instagram’ın yepyeni mobil uygulaması Hyperlapse, sinema filmlerinde ve video kliplerde gördüğünüz hızlandırılmış çekim efektini telefonunuzdan uygulayabilme imkanı tanıyor. Dahili stabilizasyon teknolojisinin kullanıldığı uygulama, herkesin kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş ve modern arayüz ile gelmekte.

Hyperlapse uygulamasını iPhone veya iPad’inize yükleyerek, pahalı ekipmanlarla mümkün olan zaman aralıklı - atlamalı / hızlandırılmış videoları mobil cihazınızı kullanarak çekebilirsiniz. Videoyu 12 kata kadar hızlandırabilen uygulama ile etkileyici sonuçlar edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz uygulama olabildiğince basit tasarlanmış. Bir kere dokunduğunuzda kaydı başlatıyor, tekrar dokunduğunuzda kaydı sonlandırmış oluyorsunuz. Oynatma hızını dilediğiniz şekilde (1x – 12x) ayarlayabiliyorsunuz. Videonuzun ne kadar hızlı akacağını da belirledikten sonra onay işaretine dokunuyor ve kamera rulonuza kaydediyorsunuz. Dilerseniz Instagram’da paylaşabiliyorsunuz.

Instagram Hyperlapse uygulamasını telefon ve tabletinize indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaydolmanız veya hesap oluşturmanız gerekmez.