iBackupBot

iBackupBot

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,655
  • DOSYA BOYUTU 13.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VOWSoft Ltd

iBackupBot, iTunes ile alınmış olan yedek dosyalarını görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve dışarı aktarabileceğiniz bir dosya yöneticisidir.

iBackupBot, Apple cihazlarınız üzerinden almış olduğunuz yedek dosyalarının yönetimini yapmanıza olanak sağlayan farklı bir dosya yöneticisidir. iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızın üzerinden iTunes yardımıyla aldığınız yedek dosyalarını görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve dışarı aktarabileceğiniz iBackupBot, yedek dosyaları üzerinde çalışmanıza olanak sağlar.

Alınan yedek dosyaları içerisinde yer alan metin mesajları, arama geçmişi, notlar, resimler ve videolar gibi içerikleri görüntülemek veya üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız, iBackupBot bu noktada yardımınıza koşuyor. Program yardımıyla en kısa zamanda yedek dosyaları içerisinde yer alan içerikleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan iBackupBot ana penceresi üzerinde istediğiniz tüm içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz butonlar yer almaktadır.

Eğer bir Apple cihaz sahibiyseniz ve yedekleme işlemlerini düzenli olarak yapıyorsanız, iBackupBot'u mutlaka kullanmanızı öneriyorum.