iBetterCharge

iBetterCharge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 170
  • DOSYA BOYUTU 3.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Softorino

iBetterCharge ile iPhone'unuzun pil durumunu masaüstünüzden takip edebilirsiniz.

iBetterCharge, iPhone’unuzun pil durumunu masaüstünüzden takip etmenizi sağlayan tamamen ücretsiz sunulan ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. iPhone’unuzun bataryası azaldığında MAC ve Windows tabanlı bilgisayarınıza sinyal gönderen uygulama sayesinde telefonunuzu şarj etmeyi unutmayacaksınız.

Softorino tarafından geliştirilen iBetterCharge adlı yazılım iOS cihazlarınızın batarya seviyesini gün içerisinde takip eden ve cihazızın bataryası tükenmeden çeşitli bildirimlerle haberdar olmanızı sağlıyor ve cihazınızı şarja takmak için sizi uyarıyor.

Ufak boyutlu programlar kategorisinde yer alan iBetterCharge, herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve herkesin rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanmış. Programı çalıştırdığınızda ufak bir tanıtımın ardından iPhone’unuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlamanız gerektiği uyarısını alıyorsunuz, bu işlemi tamamladıktan sonra da program iPhone’unuzu tanıyor ve mobil cihazınızın pil durumunu anlık olarak gösteren bildirim çubuğu masaüstünüzün sağ alt köşesinde yerini alıyor.

iBetterCharge, iPhone’unuzun batarya seviyesi hakkında çeşitli bildirim seçenekleri sunuyor. iPhone’unuzun bataryası belirlediğiniz seviyeye ulaştığında sesli ve animasyonlu bildirimler alabiliyorsunuz. Bataryanızın %50 - %20 - ve %5’e ulaştığında programın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda cihazınız tam şarj olduğunda da bildirim alabiliyorsunuz.

Çoklu cihaz desteği de sunan iBetterCharge programının iPhone’unuzu tanıyabilmesi için iTunes’u açmalı ve Özet sekmesinde bulunan “Bu iPhone ile WiFi üzerinden eşzamanla” seçeneğini işaretlemeli ve aynı WiFi ağı üzerinden bağlanmalısınız.