ibVPN

ibVPN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 210
  • DOSYA BOYUTU 4.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amplusnet SRL

ibVPN, iPhone ve iPad sahiplerinin internette hem özgürce gezebilmelerini hem de kimliklerini saklamalarını sağlayan yararlı bir iOS VPN uygulaması.

ibVPN, 15 günlük ücretsiz deneme versiyonu sayesinde iPhone ve iPad kullanıcılarının hem sınırsız, hem kimliklerini gizleyerek hem de tüm engelli sitelere erişebileceği şekilde internete bağlanmasını sağlayan popüler bir iOS VPN uygulaması.

İnternette uygulanmaya başlayan yasaklardan sonra kullanımı artan VPN program ve uygulamalarından doğru olanını seçmek zor bir karar. Fakat sınırsız ve güvenilir bir servis istiyorsanız genellikle ücretli olanları tercih etmeniz daha doğru. Ücretsiz olarak da kullanabileceğiniz uygulamalar olmasına rağmen, ücretsizler ile sunulan diğer ülkelerdeki sunucular ücretlilerdeki gibi olmadığı için hız ve erişim problemleri yaşayabiliyorsunuz.

İnternete Türkiye ya da bulunduğunuz yerden değil de farklı bir lokasyondan bağlanıyormuş gibi görünmenizi sağlayan ibVPN, IP adresinizi de gizlediği için kimliğinizin ortaya çıkmasını engelliyor. Bununla birlikte internet sitelerinin sizi takip etmesini de engelleyen ibVPN, iPhone ve iPad'leri üzerinde kullanabileceği VPN uygulaması arayanlar için en ideal çözümlerden bir tanesi.

Uygulamayı indirip yükledikten sonra kısa bir kayıt aşamasını tamamlayarak 15 günlük deneme sürümünü aktifleştirebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamayı Facebook ya da Twitter'da paylaşarak ve Apple Store üzerinde puanlayarak da bu 15 günlük deneme sürümünü uzatabilmeniz mümkün. VPN uygulaması ihtiyacınız varsa ibVPN'e kesinlikle göz atmalısınız.