iDarkroom

iDarkroom

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 124
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Maple Studio

Geniş bir kişiselleştirme listesine sahip olan uygulama ile birbirinden yaratıcı ve göze hoş gelen fotoğraflar yaratabilirsiniz.

iDarkroom Lite kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden biri önizleme ekranının büyük olması. Bu sayede düzenlediğiniz fotoğraflarınızı detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama arayüzünün bir diğer artısı da oldukça temiz hatlara sahip olması. Farklı ayarlara sahip olmasına rağmen tüm fonksiyonlar temiz ve düzenli bir şekilde düzenlenmiş.

iDarkroom Lite bünyesinde 21 renk filtresi ve 17 monokrom filtre bulunduruyor. Dilediğiniz filtreyi seçip anında uygulayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak çok sayıda ışık efekti, ekitilmiş efektler ve film temalı efektler bulunuyor.

Kullanıcılara çok sayıda kişiselleştirme seçeneği sağlaması uygulamanın en hoşuma giden özelliği oldu. Dİğer pek çok fotoğraf düzenleme uygulamasının tersine iDarkroom sizi belirli kalıplar içine sokmuyor, tamamen özgürsünüz.

Fotoğraflarınızı oldukları gibi bırakmak yerine farklı efektler ekleyerek ilgi çekici hale getirmek istiyorsanız, iDarkroom Lite'yi mutlaka denemelisiniz.