iFixit: Repair Manual

iFixit: Repair Manual

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • DOSYA BOYUTU 1.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iFixit

iFixit: Repair Manual uygulaması sayesinde zarar görmüş cihazınızı kendiniz tamir edebilirsiniz.

iFixit: Repair Manual, binlerce ücretsiz nasıl yapılır kılavuzu ile bozulan eşyanızı tamir etmenizde size yardımcı olan harika bir uygulama. Akıllı telefon ve tabletler, oyun konsolları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, kameralar, otomobil ve motorlar, giysiler, ev aletleri, bilgisayar parçaları ve daha onlarca cihazın nasıl tamir edildiğini adım adım görebilirsiniz.

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız aniden kapandı, açılmıyor mu? Gözünüz gibi baktığınız akıllı telefon ve tabletinizi yere düşürdünüz, ekranı tuzla buz mu oldu? Bilgisayarınızın donanımlarını yenilemenin vakti geldi, ancak bunu nasıl yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu sorunlarınız için artık cihazınızı teknik servise götürmeniz, yolunu gözlemeniz gerekmiyor. iFixit uygulamasındaki onarım talimatlarını izleyerek kendi cihazınızı rahatlıkla tamir edebilirsiniz. Adım adım rehberler işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Cihazınızı nasıl tamir edeceğinizi öğrendiniz ancak hasar gören parçayı nasıl temin edeceğinizi düşünüyorsanız iFixit uygulaması bu sorununuzu da çözüyor. Bunun için arama kutusuna cihazınızın adını yazmanız yeterli. Örneğin; iPhone yazdığınızda model ve rehber yazıların yanında ürünler listeleniyor. Listeden eksik parçayı seçtiğinizde doğrudan ürünü satın alacağınız sayfaya yönlendiriliyorsunuz.

Ellerine geçirdikleri her türlü cihazı paramparça yapan iFixit’in Windows uygulaması da oldukça başarılı.