iInventory 7.3.0.1

iInventory 7.3.0.1

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 397
  • DOSYA BOYUTU 43.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iInventory

Bu yazılım ile network yöneticileri masalarından kalkmadan networke bağlı bilgisayarların donanım ve yazılımlarını listeleyebilirler.

iInventory (daha önce 'LANauditor' diye bilenen program) sizlere masanızın başından kalkmadan ağınızdaki diğer bilgisayarlarındaki donanım, yazılım bilgilerini ve kayıt girdilerine ulaşabilmenizi sağlıyor. Ağınızdaki tüm bilgisayarların donanım ve yazılım bilgilerini sadece bir iki mouse tıklamasıyla edinebiliceksiniz. Ağzınıdaki yazılımların lisanslı ve lisanssız olduğunu iInventory ile kontrol edebilirsiniz. Donanım olarak diğer bilgisayarların nelere sahip olduğunu en ince detaylarına kadar görüntülüyebilcek, işletim sistemlerinin ön yükleme bilgilerini donanım ve yazılım analizlerini edinebiliceksiniz. Kullanıcıların kötü niyetli veya korsan dosyalar (MP3,AVI ve ya diğer dosya türleri) kullanıp kullanmadığını sistem bilgilerini bir IT masası ile denetliyebiliceksiniz.

Açık database formatı sizlere envanter datalarınızı MS Access, MSDE, veya SQL Server database formatlarında direk olarak çalışabilmenizi sağlıyor. iInventory Windows 98-XP üzerine yükleniyor ve diğer listelenen tüm işletim sistemlerinde kullanılabiliyor Vista, OSX ve Linux dahil.

Version 7.3.0.1 ile birçok güncelleme, eklenti ve hata düzeltimi mevcuttur.