IKARUS mobile.security

IKARUS mobile.security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 931
  • DOSYA BOYUTU 2.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IKARUS Security Software GmbH

Android akıllı telefonunuzu ve tabletinizi antivirüs korumasına almak isterseniz IKARUS mobile.security'i deneyebilirsiniz.

IKARUS mobile.security uygulaması, Android akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz bir antivirüs uygulaması ve cihazınızı tehlikeli yazılım, uygulama ve diğer tehditlerden korumak için kullanılıyor. Bu tehditler arasında trojanlardan tutun da adware ve malware yazılımlara kadar onlarca farklı çeşit yer alıyor.

Uygulama sisteminizi koruma işlevini gerçekleştirirken batarya ve hafıza tüketiminizi makul düzeylerde tutarak boş yere sistem kaynağı tüketilmesine engel oluyor. Günlük olarak sağlanan güncellemeler sayesinde cihazınıza bulaşabilecek zararlı uygulamalar önceden IKARUS'ta yüklü hale geliyor ve cihazınız bunlarla karşılaştığında kolayca engellemek mümkün hale geliyor.

IKARUS mobile.security'nin sahip olduğu kullanıcı konfigürasyon sihirbazı sayesinde ayarlarınızı en çabuk ve size uygun şekilde hemen yapabiliyorsunuz. Eğer uygulamanın uzaktan kontrol fonksiyonları, SIM kart değişimi, URL filtresi ve SMS spam filtresi gibi özelliklerini de kullanmak isterseniz gelişmiş sürümüne de geçiş yapabilirsiniz.