Inno Setup Compiler

Inno Setup Compiler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,599
  • DOSYA BOYUTU 1.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jordan Russell

Inno Setup Compiler, Windows kurulum dosyaları oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Inno Setup Compiler profesyonel Windows kurulum dosyaları oluşturmak için kullanabileceğiniz başarılı ve ücretsiz bir yazılımdır. Genel olarak kurulum dosyaları oluşturmak çok karışık gelsede, bu program ve çalışma şekliyle kurulum dosyalarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Tüm kurulum dosyası oluşturma işlemi Inno Setup Compiler'ın kurulum sihirbazı sayesinde kolayca tamamlanabilecek bir şekilde tasarlanmış.

Öncelikle uygulama adı ve sürümünün yanı sıra yayıncı adı ve uygulama web sitesi seçmeniz istenir. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ileri tuşuna basarak işleme devam edebilirsiniz.

Sonraki adımda programı kurmak istediğiniz klasörü ve programın kurulmasını istediğiniz klasör adını seçmeniz gerekmekte. Ayrıca kullanıcıların kurulumun yapılacağı klasörün adını veya konumunu değiştirip değiştiremeyeceğini seçebilirsiniz.

Ardından programınızın bulunduğu ve çalıştırılması için gerekli olan dosya yolunu belirtmeniz gerekmektedir. Sonraki adımlarda kurulum dili, masaüst simgesi oluşturma ve benzeri özelleştirmeler mevcuttur.

Genel olarak Inno Setup Compiler ile kendi kurulum dosyalarınızı oluşturmak için gereken adımlar bu kadar. Tek yapmanız gereken kurulum sihirbazı üzerinde sizden istenen bilgileri dikkatli bir şekilde doldurmak ve işlemi kolayca tamamlamak.

Sonuç olarak baktığımız zaman Inno Setup Compiler gerçekten çok başarılı bir kurulum dosyası oluşturma programıdır ve bu tarz bir programa ihtiyacınız varsa Inno Setup Compiler'ı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.