InstaBeauty

InstaBeauty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,229
  • DOSYA BOYUTU 37.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fotoable,Inc.

InstaBeauty sayesinde iPhone ve iPad'inizi kullanarak fotoğraflarınızı ücretsiz olarak makyajlayabilirsiniz.

InstaBeauty uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve kendinizi çok daha güzel gösterebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Sık sık kendi fotoğraflarınızı çekiyorsanız ancak fotoğraflarda kusurlarınızın da görünmesinden rahatsız oluyorsanız onları güzelce rötuşlamak için deneyebileceğiniz InstaBeauty, ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça kolay kullanılır bir yapıya sahip.

Uygulamayla isterseniz direkt olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de galerinizde yer alan fotoğraflardan seçme yapabilirsiniz. Kendinizi daha güzel göstermek için tek tek silme ya da ayarlama gibi işlerle uğraşmanıza da gerek yok ve sadece varolan hazır profillerden bir tanesini seçerek uygulamanın tüm ayarları kendisinin yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızda kendinizi en güzel hale getirdikten sonra isterseniz onlarca farklı fotoğrafı bir kolaj içerisinde bir araya getirebilir, böylece çok daha renkli fotoğraflar elde edebilirsiniz. Uygulamadaki kolaj şablonları oldukça yeterli sayıda diyebilirim.

Fotoğrafların yanında videoları da daha güzel hale getirebilen uygulama, videolarda dahi kusurlarınızı örtecek filtreler uygulayabiliyor. Eğer arka arkaya pek çok fotoğraf çekerseniz, içlerinden en güzel olanı seçebilmeniz için size yardımcı da olan InstaBeauty, sosyal ağlardaki profillerinizde fotoğraflarınızı paylaşmayı da mümkün kılıyor.