Instair

Instair

kullanıcı

Instair, birden fazla arama motorunu kullanarak internet üzerinde arama yapmanıza olanak sağlayan başarılı bir tarayıcı eklentisidir.

Instair, açılır yeni bir pencere üzerinde kullanıcılara çoklu arama sonuçlarını sunabilmek için tasarlanmış kullanışlı bir tarayıcı eklentisidir.

Kullanımı oldukça basit olan eklenti sayesinde, o an gezinmekte olduğunuz internet sitesi üzerindeki bir metni seçmeli ve ardından kelimeyi aramak istediğiniz arama motorunu seçmelisiniz.

Ayrıca isterseniz seçmiş olduğunuz kelime veya cümleleri birden fazla sosyal ağ üzerinde kendi yorumlarınızı katarak kolayca paylaşabilir ve beğendiğiniz şeyleri arkadaşlarınızın da görmesine olanak sağlayabilirsiniz. Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn ve Reddit için destek sunan eklenti, sayfalar üzerinden kopyala, sosyal ağ üzerine yapıştır ve paylaşa son verecektir.

Internet Explorer, Firefox, Safari ve Chrome üzerinde kullanabileceğiniz Instair sayesinde merak ettiğiniz kelimelerle ilgili aramalar yapmak çok daha pratik ve kolay bir hale gelecek.