Internet Access Controller

Internet Access Controller

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 328
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gear Box Computers

Internet Access Controller, internet erişimini kontrol etmek, engellemek ve kısıtlamak için kullanabileceğiniz bir güvenlik programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz İnternet Güvenliği kategorimize göz atabilirsiniz.

Internet Access Controller, bilgisayarınız üzerinde farklı web sitelerine erişimi engelleyebileceğiniz veya internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamaları kısıtlayabileceğiniz güçlü bir güvenlik programıdır.

Windows işletim sisteminiz üzerinde yer alan her kullanıcı hesabı için farklı kurallar tanımanıza olanak sağlamaktadır ancak bu özelliği kullanabilmek için yönetici ayrıcalıklarına ihtiyaç duymaktadır.

Düzenlemiş olduğunuz ayarları hiç kimsenin karıştırmaması veya kurcalamaması için şifre korumasına da sahip olan program oldukça güvenlidir.

Kullanımı oldukça kolay olan program oldukça şık ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve programın arayüzü üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemler iyi kategorize edilmiş sekmeler altında kullanıcılara sunulmaktadır.

Servislere ait IP adreslerini ve kendi belirleyeceğiniz web sitelerini program yardımıyla engelleyebileceğiniz gibi yine program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde, belirli engelleme ve kısıtlama işlemlerini belirli saatler arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitelerini, IP adreslerini ve internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamaları engelleyebileceğiniz ya da kısıtlayabileceğiniz program sistem kaynaklarını hiç yormadan arka planda çalışmaktadır. Bu tarz bir güvenlik programına ihtiyaç duyuyorsanız Internet Access Controller'ı mutlaka denemenizi öneririm.