iTools

iTools

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 812,640
  • DOSYA BOYUTU 0.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thinksky

iTools, iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için iTunes alternatifi olarak kullanılan bir dosya yönetim programıdır.

iTools, iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch cihaz sahipleri için hazırlanan başarılı bir iTunes alternatifidir. iOS cihazlarınız üzerindeki tüm dosyalarıbızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan program, bilgisayarınız ve iOS cihazlarınız arasında senkronizasyon işlemini sağlar.

iTools İndir

Android cihazlar üzerinde olduğu gibi bilgisayarınız üzerinden iPhone, iPad ve iPod Touch'ınıza dosya aktaramı yapabileceğiniz gibi, aynı işlemin tersini yani iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinden de bilgisayarınıza dosya transferi yapabilirsiniz.

Tüm iOS sürümleriyle uyumlu olarak çalışan program, kullanıcılara uygulama yükleme konusunda da farklı bir deneyim sunmayı başarıyor. iOS cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınızı varsayılan fotoğraf görüntüleme programınız yardımıyla görüntülemenize olanak sağlayan iTools, sahip olduğu farklı kullanıcı arayüzleri sayesinde de kullanıcıları tek düzelikten kurtarıyor.

Her ne kadar programı kullanabilmek için PC'niz üzerinde iTunes programının kurulu olması gerekse de iTunes'a göre çok daha basit ve kolay bir kullanım sunan iTools birçok kullanıcı için şimdiden iTunes'un yerini almış durumda.

Tüm bunların dışında iTools ile cihazınız üzerinde yer alan kısa mesajları görüntüleyebilir ve isterseniz hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Program ayrıca bilgisayarınız üzerinden doğrudan kısa mesaj göndermenize de olanak tanımaktadır.

iTools hakkında daha fazla bilgi almak için iTools İncelemesi yazımızı okuyabilirsiniz.