Ivideon

Ivideon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 260
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobile Video Solutions

Ivideon uygulaması sayesinde güvenlik kameralarınızı akıllı telefonunuzdan takip edebilir, güvenlik kayıtlarını bulut depolamada saklayabilirsiniz.

Ivideon uygulaması ile evinizde ya da işyerinizde bulunan güvenlik kameralarını Android cihazlarınızdan takip edebilir, aynı zamanda kamera kayıtlarını bulut depolama sisteminde saklayabilirsiniz.

Bulunduğunuz her yerden güvenlik kameralarınızı takip etmeniz için geliştirilen Ivideon uygulaması, güvenlik kameralarınızı anlık olarak izlemenize imkan sağlıyor. Herhangi bir hareketlilik olduğunda bildirim gönderen uygulama bununla da kalmıyor ve güvenlik kayıtlarını bulut depolama sisteminde saklayarak, daha sonra izlemenize de imkan tanıyor. Ev, ofis, depo ya da dükkanınızın güvenlik kameralarını takip edebileceğiniz, çocuğunuzun bulunduğu yerdeki kameraları her an izleyebileceğiniz ya da evcil hayvanınızın durumunu kontrol edebileceğiniz başarılı bir uygulama olan Ivideon ile maliyeti binlerce lira tutan güvenlik sistemlerine gerek bırakmadan, kontrolün sizde olmasını sağlıyor.

Panasonic, Foscam, Airbeam, Axis, D-Link, Hikvision, Dahua, Microdigital, Foscam, Easy-N, Acti, Edimax, TP-Link,Trendnet, Sony, Apexis, Logitech ve daha pek çok kamera için destek sunan Ivideon uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.