JBirthdays

JBirthdays

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 801
  • DOSYA BOYUTU 0.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elmar Baumann

JBirthdays, istediğiniz kişilerin bilgilerini ekleyerek doğum günlerini kutlayabilmeniz için size hatırlatan yararlı ve ücretsiz programdır.

JBirthdays, ufak fakat bir o kadar da yararlı bir progra olarak, arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın doğum günlerini ekleyerek tüm bilgileri yönetebilmenizi sağlayan yararlı bir programdır. Program temel olarak doğum günlerini kaçırmamak için hazırlandığı için diğer özellikleri basit gelse de kullanarak yararlanabilirsiniz.

Kendi kişi listesinizi oluşturmanızı sağlayan JBirthdays, kişilerin isim, soyisim, e-posta adresi ve doğum günü gibi bilgilerini ekleyerek görmenizi sağlamaktadır. Ayrıca eklediğiniz her bir kişi bilgisi için ufak notlar da ekleyebilirsiniz. Bu not eklemek istediğiniz kişiye göre farklı ve eğlenceli ufak bir not olabilir. Yeni kişi eklemenin oldukça basit olduğu program sayesinde hiçbir tanıdığınızın doğum gününü unutmazsınız.

Eklediğiniz bilgiler dahilinde program otomatik olarak bilgilerinizi tarihe göre sıralayarak gelecek doğum günlerinden haberdar olmanızı sağlıyor. Standart olarak program size, günlük doğum günlerini, önünüzdeki 7 gün içerisindeki doğum günlerini ve geride kalan 3 gün içerisindeki doğum günlerini göstermektedir. Fakat bu gün sayıları düzenlenebilir ve kendi istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilir.

Sizde arkadaşlarınızın ve sevdiğiniz kişilerin doğum günlerini unutmak istemiyorsanız, hatta önceden haberdar olup onlara ufak sürprizler yapmak istiyorsanız JBirthdays programını ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.