Jeoe Note

Jeoe Note

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 404
  • DOSYA BOYUTU 2.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jeoe

Hatırlamak istediğiniz tüm notlarınızı kolayca Jeoe Note programına girebilir, alarm ile hatırlatmalar kurabilirsiniz.

Bilgisayarımızın çevresine post-it notlarla iliştirdiğimiz önemli bilgilerin bir süre sonra büyük bir kalabalık yarattığı ve bunların takibinin oldukça zor olduğu aşikar. Dolayısıyla fiziksel post-itler yerine bilgisayarımızın masaüstünde kullanabildiğimiz not tutma uygulamaları daha verimli bir not yahut görev yönetimi sağlayabiliyorlar.

Jeoe Note programı tam da bu amaçla hazırlanmış ve kolay kullanılır not tutma uygulamalarından birisi. Sahip olduğu kolay kullanılır arayüz ve alarm özelliği ile notların periyodik aralıklarla sizlere hatırlatılmasını da sağlayabiliyor ve bu durum karmaşık organizasyonlarda oldukça işe yarar hale geliyor.

Program hızlı bir kurulumun ardından hemen kullanılabilir duruma geliyor. Eklediğiniz notların yazılarını ve yazı renklerini değiştirmek, not defterinin şeffaflığını ayarlamak gibi basit operasyonlar sayesinde kendinize ait özelleştirmeler de mümkün.

Notları düzenlemek ya da kaldırmak da onları eklemek kadar kolay. Çok karmaşık organizasyon ve not tutma uygulamalarına ihtiyacınız yoksa fakat temel düzeyde ama işlevsel bir program arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenlerden bir tanesi.

Programın görev yöneticisi olarak da kullanılabilmesi mümkün ancak gelişmiş etkinlik yönetimi gibi ihtiyaçlarınız varsa biraz daha fazla özelliğe sahip programları değerlendirmeniz daha doğru olacaktır.