JFRenamer

JFRenamer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 130
  • DOSYA BOYUTU 73.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jean-Marc Boulade

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin isimlerini toplu olarak değiştirmek ve kurallara göre ayarlamak için bu ücretsiz programı indirebilirsiniz.

JFRenamer programı bilgisayarınızda bulunan dosyaların ve dizinlerin adlarını değiştirmenize yarayan bir dosya adı değiştirme programı. Hem ücretsiz hem de kolay kullanıma sahip olan program bu yönüyle denenebilir hale geliyor ve sık sık dosya adlarında değişiklikler yapma ihtiyacı hisseden kullanıcıların tercih edecekleri iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Program dosya adlarının değiştirilmesi işlemini toplu olarak gerçekleştirebiliyor ve bunu yaparken bazı kurallar belirleyebiliyorsunuz. Bu kurallar arasında belli ön eklerin veya son eklerin dosya adlarına eklenmesi, format uzantısının değiştirilmesi ve çok daha gelişmiş seçenekler yer alıyor. Teker teker dosyaları düzenlemekten çok daha hızlı bir alternatif olan JFRenamer programı bir kaç tıklama ile bu işlemleri tamamlamanızı sağlıyor.

Ayrıca dosya imzalarını da değiştirebilen programın bu özelliği henüz beta aşamasında olsa da oldukça iyi bir şekilde çalışıyor ve dosya imzalamalarını da toplu olarak yapmak isteyenlerin işini görüyor. Dosya adlarında bulunan belli terimleri aratmanızı ve o terimleri başka terimler ile değiştirmenizi de sağlayan JFRenamer ile düzenleme işlemlerinde harcadığınız zamanı büyük oranda kısaltabilirsiniz.