K-Lite for Windows

K-Lite for Windows

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 753
  • DOSYA BOYUTU 17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Denita

K-Lite for Windows, 300'den fazla ses ve görüntü formatını tanıyabilen ücretsiz, basit ve ufak boyutlu bir medya oynatıcı.

K-Lite for Windows, Windows 8 tablet ve bilgisayarlarında film izlemeyi, müzik dinlemeyi sevenler için önerebileceğim bir medya oynatıcı. İnternetten birkaç saat sonunda indirmeyi başarabildiğiniz filmleri veya arşivinizdeki müzik dosyalarını yürütmek için artık ek codec yazılımına ihtiyaç duymayacaksınız.

300’den fazla ses ve görüntü formatını destekleyen K-Lite for Windows, Windows platformu için özel hazırlanmış medya oynatıcılardan biri. VOB, MKV, FLV, AVI, MOV, WAV başta olmak üzere birçok formatı tanıyabilen uygulamanın altyazılı videoları desteklemesi, güçlü ses vermesi, ekolayzır seçeneği sunması dışında videodaki sesi alabilmesi, çift sesli yani hem dublaj hem de yabancı dil sunan filmlerde istenilen ses parçasında dinlemeye izin vermesi gibi çok beğendiğim özellikleri de mevcut.

K-Lite for Windows, arayüzü ile de benzerlerinden farklılık gösteriyor. Normalde videonun altında gördüğümüz ses açıp kapatma, durdurma gibi kontrol ve ayar düğmeleri ekranın solunda yer alıyor. Yeni bir video ve müzik dosyası açmak için de yine bu bölüme yerleştirilmiş dosya simgesini kullanıyorsunuz.

K-Lite for Windows, ek codec yükleme ihtiyacını ortadan kaldıran, gerek modern ve sade yapıdaki arayüzü gerekse de özellikleri ile kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir medya oynatıcı.