Keep Safe

Keep Safe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,930
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KeepSafe Software, Inc.

Keep Safe uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizde bulunan resim ve videoları kolayca şifreli olarak saklayabilirsiniz.

Keep Safe uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf ve video saklama uygulamaları arasında yer alıyor. Çok kolay bir kullanıma sahip olan ve aynı zamanda saklanması istenen bilgileri başarıyla saklayabilen uygulama sayesinde mobil cihazlarınızdaki kişisel fotoğraf ve videolarınızı meraklı gözlerden koruyabiliyorsunuz.

Medya dosyalarınızı uygulamanın içerisine sakladıktan sonra galeriden tamamen kaybolduklarını ve sadece PIN koduyla uygulama içerisinden açılabildiğini göreceksiniz. Bu sayede PIN kodunuzu bilmeyen kimse bu dosyalara erişim sağlayamıyor ve başarılı bir şekilde fotoğraf ve videolarınızı saklayabiliyorsunuz.

Keep Safe içerisinden açtığınız video ve resimler tam ekran olarak görüntülenebiliyorlar ve böylece orijinal galeri uygulamasına herhangi bir ihtiyaç da kalmıyor. Dilerseniz albümler yaratma şansınız da var. Böylece saklanan bilgiler daha derli toplu bir şekilde gizli alanınızda kalmaya devam ediyorlar.

Elbette fotoğrafları döndürme ya da yakınlaştırma gibi görüntülemeyi daha kolay hale getirecek araçlar da uygulama içerisinde unutulmamış. Eğer bunların içerisinde dostlarınıza göstermek istedikleriniz varsa sosyal paylaşım butonlarını kullanarak herkesle sosyal ağ hesaplarınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamada bulunan satın alma seçeneklerini kullanarak izinsiz giriş uyarısı, sahte PIN yapma, gizli giriş gibi pek çok ek özelliğe de erişebiliyorsunuz. Eğer fotoğraf ve videolarınızı güvenle saklamak istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim.