KolayBar

KolayBar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,229
  • DOSYA BOYUTU 1.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KolayBar

KolayBAR bir Internet Explorer eklentisidir. Sunduğu servislerle sörf tecrübenizi bir adım öteye taşır.

KolayBAR bir Internet Explorer eklentisidir. Sunduğu servislerle sörf tecrübenizi bir adım öteye taşır.

Genel Özellikleri ve kullandığı Servisler:

PLATFORM Özelliği (*Yeni)

Aynı siteyi gezen dolayısıyla aynı ilgi alanlarına sahip kişiler birbiriyle bu özellik sayesinde chat yapabilir yada aktif forum özelliği ile bilgi paylaşımında bulunabilir.
 
İzSilici Özelliği (*Yeni) 

İnternette gezinirken bilgisayarınızda bıraktığınız izleri siler. Böylece sizden sonra kullananlar sizin nerelerde sörf yaptığınızı hangi programları kullandığınızı öğrenemezler.
 
WEB Rehberi

KolayBAR size netteki en zengin kaliteli Türkçe içeriği kategoriler halinde sunar. Bu içeriğe kolayca sayfaları kapatmadan ulaşmanızı sağlar.
 
Güncel Rehber

Güncel gerekli bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz bir servistir. Vizyondaki filmler, tiyatro oyunları, güncel anketler, sosyal aktiviteler, güncel duyrular (Sınav sonuçları vb.) ve diğer bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlar.
 
Uygulama ve Araçlar

WEB üzerinde faydalı uygulamalar. Sayfa çevrim araçları. Hepsi burada
 
Entegre Sözlük

KolayBAR entegre bir sözlüğe sahiptir. WEB te sörf yaparken istediğiniz anda yabancı sayfaları türkçeye çevirebilirsiniz. Ayrıca internete bağlı olmasanızda sözlüğü kullanabilirsiniz. Hazır bulunan istediğiniz sözlüğü yükleyebilir. böylece birden fazla dil desteğiyle çalışabilirsiniz.