Kpss İlanları

Kpss İlanları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 206
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nck Mobile

Kpss İlanları, Android cihazlarınız üzerinde KPSS puanınız ile başvurabileceğiniz tüm ilanları görüntülemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

Kpss İlanları, Kamu, Memur, Sözleşmeli, Kpss-A, Kpss-B, SYDV, Kalkınma Ajansı ve genel işler arasından KPSS puanınız ile başvurabileceğiniz ilanları görüntülemnizi sağlayan Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde yer alan ilanlar kategoriler şeklinde sıralanarak eski ve yeni ilanlar olarak listenebiliyor. Beğendiğiniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanları favorilerinize ekleyerek, dilerseniz arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak ilanları listeyebilmeniz için Android cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir. Uygulamayı kullanarak ilanlarda ekli olan dökümanları pdf, doc, xls vb. formatlarda görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz tür ilanlara ulaşabilmek için uygulamada ilanlar arası arama yapma özelliği de mevcuttur.

Ücretsiz olarak indirerek Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz Kpss İlanları uygulamasını isterseniz cihazınızın SD kart hafızasına yükleyebiliyorsunuz. Kpss sınavına giren, hazırlanan  ve hali hazırda almış olduğu puan ile iş arayanların kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim.