KuranSureleri

KuranSureleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 301
  • DOSYA BOYUTU 108.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Diyanet İşleri Başkanlığı

KuranSureleri isimli bu uygulamada kutsal kitabımız Kuran'da yer alan sureler çocukların anlayacağı dilde anlatılmakta.

KuranSureleri özellikle çocuklar için tasarlanmış eğlenceli fakat bir o kadar da bilgilendirici bir uygulamadır. Adından da anlaşılacağı gibi kutsal kitabımız Kuran'da yer alan Sureleri işleyen bu uygulama sayesinde çocuklar merak ettikleri dini konuları bu uygulamayı kullanarak giderebilir.

Çocuklar için Kuran'da yer alan Sureleri ve anlamlarını öğrenmek pek kolay olmayabilir. Derin anlamlar içerek Sureler çocukların zihinsel kapasitesini aşabilir. İşte bu gibi durumlarda çok işe yarayan KuranSureleri isimli bu uygulama, Sureleri daha çocuksu ve daha eğlenceli bir şekilde sunuyor. Renkli ve eğlenceli görsellerle bezenmiş KuranSureleri'nde farklı konulara değiniliyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada sesli okuma desteği de sunulmakta. Yani yer uygulama içerisinde yer alan konuları sesli olarak da dinlemek mümkün. Son derece şık ve eğlenceli görünen bir arayüz üzerine inşa edilmiş olan KuranSureleri çocuklarına dini bilgiler vermek isteyen aileler tarafından mutlaka denenmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.