LAN Search Pro

LAN Search Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,402
  • DOSYA BOYUTU 2.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SoftPerfect

LAN Search Pro yerel ağlar üzerinde çok hızlı bir şekilde dosya taraması yapabilen güçlü bir yazılım.

LAN Search Pro 7.0 - Network file locator : LAN üzerinden dosya taraması yapmanın en hızlı yolu bu aracı kullanmak olsa gerek. LAN Search Pro ile belirlenen dosya adı, türü (örnek olarak tüm MP3 dosyaları) olarak istediğiniz aramaları gerçekleştirebiliceksiniz. Yerel Ağınız üzerindeki tüm bilgisayarları tarayabilen bu program ile aradığınız dosyalara ulaşmak artık çok daha kolay olucak. Çok hızlı bir arama motoruna sahip bu yazılım gizlenmiş ağ kaynaklarına kadar ulaşabiliyor. Sınırlanmış erişim kaynakları, IP subnetleri, LAN FTP sunucularını ve daha fazlasını tarayabiliceksiniz. İçerdiği hesap ve şifre yöneticisi ile yerel ağ girişlerinizide sizin için kaydedebilen bu program ile sınırlı alanlara girmenizde mümkün.

Dosya arama özllikleri haricinde, LAN Search Pro sizlere bulduğunuz bu dosyalar üzerinde işlem yapmanızada olanak sağlıyor, kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma gibi temel işlemlerin hepsini yapabiliyorsunuz. Ek olarak sonuçları sıralama, filtreleme, çıkarma, sonuçlar üzerinde tekrar arama yapma, sistem ikonu olarak küçültebilme ve daha birçok özellik daha barından bu yazılım tam istediğiniz program. 

Eğerki bir döküman, veritabanı, elektronik çizelge arıyorsanız ? Evinizdeki ağınızda müzik, video veya yazılım mı arıyorsunuz ? Yada bir sistem yöneticisi ?

Eğer bu sorulardan herhangi birine yanıtınız evetse LAN Search Pro size bu işlemi en hızlı şekilde sağlamakla görevlendirilmiş bir yazılım.