Large Files And Folders Finder

Large Files And Folders Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,872
  • DOSYA BOYUTU 42.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FtSoft Company

Large Files and Folders Finder programıyla bilgisayarınızda çok yer kaplayan klasör ve dosyaları bulabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda bir sürelik kullanımın ardından silmeyi unuttuğumuz ya da arşivlediğimiz dosyalar çok fazla alan kaplamaya başlayabiliyorlar ve bizi çok az kalmış bir disk alanı ile başbaşa bırakıyorlar. Neyin nereye koyulduğuna dair fikriniz de yoksa çok büyük boyutlu dosyalar yüzünden yeni bir disk almayı bile düşünebilirsiniz ancak bu sorunun üstesinden gelebilmeniz için hazırlanan programlardan birisi de Large Files and Folders Finder uygulaması.

Uygulama belirlediğiniz dosya boyutunun üzerinde yer kaplayan tüm dosya ve klasörleri sizin için tarayabiliyor ve kolay kullanılır arayüzünde sunuyor. Hem yerel disklerde hem de çıkarılabilir disklerde tarama yapabilmesi sayesinde sabit disklerinizin yanında taşınabilir sabit diskler ya da flash diskler içerisinde de büyük boyutlu dosyaları bulabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan programın tüm işlevleri sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve çok basit bir kullanıma sahip diyebilirim. Tarama işleminin sonucunda bulduğu bütün dosya ve klasörleri listeliyor, dilerseniz direkt olarak dosyaların bulunduğu konumu açabiliyor ve silebiliyorsunuz.

Dosya boyutlarına dair raporların tablo formatında kaydedilmesi ve böylece daha sonra ofis programları kullanılarak açılması da mümkün. Sık sık dosya boyutu sorunları yaşayanların göz atması gerektiğine inanıyorum.