LeadTime

LeadTime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LeadTime Technologies

LeadTime, gelecek için videolu mesajlar hazırlayabileceğiniz bir iOS uygulaması.

LeadTime, şimdiki zamanda hazırladığınız eğlenceli videoları gelecek zamanda arkadaşlarınıza sunmak isterseniz iOS platformunda bulabileceğiniz tek uygulama. Sosyal ağlarda fazlasıyla vakit geçiren biriyseniz kış geldiğinde yazın sıcak kum ve güneşli havanının özlemine başlayıp tatil fotoğrafı paylaşan veya pazartesi sendromuna ilişkin iç karartıcı bir görsel paylaşan birini mutlaka görmüşsünüzdür. Bu uygulama bunlara son vermek amacıyla hazırlanmış.

iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirebileceğiniz uygulamada kısa videolar hazırlıyorsunuz ve hazırladığınız eğlenceli videoları dilediğiniz zamanda arkadaşlarınızın izleyeceği bir tarihe alabiliyorsunuz. Örneğin; arkadaşınızın doğum günü yaklaşmadan onun için hazırladığınız özel videoyu saat tam 00:00’da gönderilecek şekilde ayarlayıp herkesten önce kutlamanız veyahut sevgilinize hoş sürprizler hazırlamanız mümkün. Sadece arkadaşlarınız için kendi kendinizi mutlu olmak için de videolar hazırlama şansına sahipsiniz.

Facebook ve takvimlerle senkronize olarak video mesaj gönderimini kolaylaştıran uygulamanın arayüzü de son derece sade ve modern. Sizinle paylaşılan videolar vakti zamanı geldiğinde ana akışınızda beliriyor ve beğenip, yorum yapabiliyorsunuz.