Level Money

Level Money

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Level Money, Inc.

Level Money, Android cihazlarınız üzerinde kişisel harcamalarınızı takip edebileceğiniz ücretsiz bir finans uygulamasıdır.

Level Money, Android cihazlarınız üzerinde kişisel harcamalarınızı takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir kişisel finans uygulamasıdır.

Kullanımı oldukça basit olan uygulama; günlük, haftalık ve aylık olarak harcamalarınızı takip etmenize ve o ay içerisinde harcayabileceğiniz ne kadar paranız olduğunu görmenize olanak sağlar.

Tek yapmanız gereken gelirinizi ve harcamalarınızı uygulamaya girmek. Hepsi bu kadar. Sonrasında uygulama elinize geçen ve harcadığınız paralarla ilgili sizi günlük, haftalık ve aylık olarak bilgilendirecektir. Ayrıca size yaptığınız harcamalar ve elinizde kalan parayla ilgili ipuçları da verecektir.

Tüm harcamalarınızı farklı başlıklar altında uygulama üzerine kaydedebilir ve Level Money'in sizin için elinizdeki nakiti güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak Level Money, eline geçen parayı ve parasını harcadığı yerleri takip etmek isteyen kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir uygulamadır.