Lidyana.com

Lidyana.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 268
  • DOSYA BOYUTU 3.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lidyana.com

Seçkin markaların yer aldığı Lidyana.com'un iPhone ve iPad uygulamasıdır.

Dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların ürünlerini modaseverlerle buluşturan Lidyana.com'un resmi iOS uygulamasıdır. Modaya dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz uygulama ile alışverişinizi iPhone ve iPad'inizden güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Türkiye'nin ve dünyanın seçkin markalarını modaseverlerin beğenisine sunan Lidyana'nın mobil uygulaması, rahat ve güvenli alışveriş adına birçok yararlı seçenek içeriyor. Alışverişinizi hızlandıran gelişmiş ürün sayfaları, aradığınız ürünü anında bulmanızı sağlayan filtreleme özelliği, ürünleri tüm detaylarıyla inceleme imkanı veren yakınlaştırma özelliği, rahat alışveriş yapmanız için düşülmüş.

Lidyana.com mobil uygulamada yeni ürünlerden haberdar olabilir, beğendiğiniz ürünleri daha sonra satın almak üzere favori listenize ekleyebilir, dilerseniz sosyal ağlarda paylaşabilir, ürünler hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları takip edebilir, siparişinizin tarafınıza ne zaman ulaşacağını öğrenebilir, geçmiş siparişlerinize bakabilirsiniz.

Güvenli, hızlı ve kaliteli alışverişin adresi Lidyana.com'un iOS uygulaması, her akıllı telefon ve tablette bulunması gereken özel uygulamalardan.