LINE Antivirus

LINE Antivirus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,614
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

LINE Antivirus ile cep telefonunuzu daha güvenle kullanabilirsiniz.

LINE Antivirus cep telefonunuzdaki güvenlik tehditlerini giderme ve virüs temizleme amacıyla kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android antivirüs uygulamasıdır.

Ücretsiz görüşme ve anlık mesaj uygulaması LINE tarafından sunulan antivirüs uygulaması kolay ve hızlı bir şekilde kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumanıza yardımcı olmaktadır. LINE Antivirus sayesinde tek dokunuşla güvenlik taramaları başlatarak telefonunuz üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı koruma özelliğine sahip LINE Antivirus telefonunuzu anlık olarak kontrol eder ve uygulamaların yürüttüğü anormal işlemleri anlık olarak size raporlar. Bu sayede hangi uygulamanın bilgilerinizi sızdırmaya çalıştığından haberdar olabilir ve uygulamayı kaldırabilirsiniz.

LINE Antivirus uygulama denetleme özelliğiyle Android cihazınızda yüklü uygulamaların hangi kişisel bilgilerinize erişimi olduğunu listeler.

LINE Antivirus'ün en önemli özelliklerinden biri kayıp telefon bulma konusunda kullanıcılara yardımcı olmasıdır. Eğer telefonunuzu bulamıyorsanız veya çalındığından şüpheleniyorsanız LINE Antivirus telefonunuzun konumu hakkında size e-postalar gönderebilir, kamera aracılığıyla fotoğraflar çekerek size iletebilir. Fotoğraf çekme işleminin hangi sıklıkla yapılacağını belirleyebilirsiniz. Uygulama bu işlemi telefonun bataryası tükenene kadar devam ettirmektedir.

LINE Antivirus sunduğu gelişmiş özellikleri ücretsiz olarak kullanıcılarla paylaşması nedeni ile tercih edilebilecek başarılı bir uygulamadır.