LinkedIn Job Search

LinkedIn Job Search

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LinkedIn Corporation

LinkedIn Job Search, LinkedIn profiliniz üzerinden iş aramanızı ve bulmanızı sağlayan bir uygulamadır

LinkedIn Job Search kullanıcılara iş arama ve iş bulma konularında yardımcı olan resmi bir LinkedIn uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kulanabileceğiniz bir uygulama olan LinkedIn Job Search, iş arama ve iş bulma konularında size pratik bir çözüm sunmakta. Uygulama bu iş için ihtiyacınız olabilecek araçları bir araya topluyor ve size asistanlık yapıyor. LinkedIn Job Search temel olarak mevcut LinkedIn hesabınız üzerinden çalışan bir sistem. LinkedIn Job Search, LinkedIn profillerinizdeki bilgileri topluyor ve işverenlere sunarak bu işlere başvuru yapmanızı mümkün kılıyor. Bu syaede CV hazırlama ve iletme derdinden kurtulabiliyorsunuz.

Kullancıılar LinkedIn Job Search üzerinde bölge tabanlı olarak iş fırsatlarını arayabiliyorlar. Ayrıca uygulama size otomatik olarak iş önerileri de sunabilmekte. Bildirimlerle desteklenen bu iş önerileri yaptığınız aramalar üzerinden filtrelenmekte. LinkedIn Job Search üzerinden göz attığınız iş fırsatlarını kaydedip diğer iş fırsatlarına göz atabiliyorsunuz.

LinkedIn Job Search gizliliğinize önem veren bir uygulama. LinkedIn Job Search üzerinde yaptığınız aramalar ve başvurular LinkedIn ağınızdaki kullanıcılara bildirilmemekte.