Linkman Lite

Linkman Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 749
  • DOSYA BOYUTU 6.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outer Technologies

Linkman Lite, popüler internet tarayıcılarının son sürümleriyle entegre olarak çalışabilen bir yer imi yönetim çözümüdür.

Linkman Lite tam ve kolay kullanımlı bir yer imi yönetimi yazılımıdır.

Linkman Lite ile favori internet sayfalarınızı saklayabilir, düzenleyebilir ve isterseniz açıklamalar girebilirsiniz.  Program bağlantılarınızı güvenli bir veritabanı altında saklayarak sizin için korur. Tarayıcıların yerel bağlantı yönetimine nazaran Linkman Lite içerisinde bir çok gelişmiş özellik bulunmaktadır.

Kolayca tüm tarayıcı pencereleri üzerinde bağlantılarınızı ekleyebilir, otomatik olarak anahtar kelimeler ve açıklamalar almasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü son derece basit ve özelleştirilebilir olan Linkman Lite ile isterseniz yer imlerinizin tamamını dışarı aktarabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda tekrar içeri aktarmanız da mümkündür.

Linkman Lite'ı benzersiz kılan özelliği ise anahtar kelimeler yardımıyla kolayca istediğiniz yer imine ulaşabilmenizdir. Tek yapmanız gereken veritabanı üzerinde anahtar kelime ile arama yaparak istediğiniz internet sitelerini bulmak.