Litely

Litely

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • DOSYA BOYUTU 14.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Litely LLC

Basit kullanım özellikleriyle dikkat çeken Litely ile fotoğraflarınıza farklı efektler katabilirsiniz.

Litely basit yapısıyla dikkat çeken ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamanın arayüzü son derece basit ve kolay kullanım özelliklerine sahip ve fotoğraflarınıza efekt eklemek için yapmanız gereken komplike ayarlar yok.

Uygulamada 9 adet farklı filtre mevcut. Açıkçası bu rakam bana biraz az geldi. Siz de aynı fikirde olursanız satın alabilecğeiniz 36 adet fazladan filtre de mevcut. Bunların paralı olması uygulamanın negatif yönlerinden birisi. Eklenen filtrelerin etkisini görebilmek için öncesi ve sonrası özelliği de eklenmiş. Ekrana çift parmak bastığınızda fotoğrafın önceki halini de görebilirsiniz.

Litely ile sadece efekt eklemekle kalmıyorsunuz aynı zamanda fotoğrafta bir takım değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Kullanıcı dostu yapısıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecğeini düşündüğüm bu fotoğraf düzenleme uygulaması ile saniyeler içerisinde fotoğraflarınızı baştan yaratabilirsiniz. Fakat belirttiğim gibi Litely kusursuz bir uygulama değil ve göze batan bazı eksileri mevcut. Yine de tercih edilebilecek alternatifler arasında.