Localscope

Localscope

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,828
  • DOSYA BOYUTU 8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cynapse

Localscope uygulaması bulunduğunuz yerdeki mekanları keşfetmenizi ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın nerelerde olduğunu göstermeye yarayan bir uygulama.

Lokasyon bazlı çalışan Localscope uygulaması bulunduğunuz yerdeki mekanları keşfedip size gösteriyor. Bunun yanında Localscope coğrafi etiketleme yoluyla, arama motorları, sosyal ağlar ve diğer paylaşım uygulamalarından elde ettiği bilgiler ile çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın tam yerini ve hangi mekanda olduğunu gösterebiliyor. Aynı zamanda bu arkadaşlarınızın o mekanlarda etiketledikleri bilgileri, fotoğrafları ve videoları da görebiliyorsunuz.

Örnek vermek gerekirse diyelim ki sizin Foursquare üzerinden konumunu paylaşan bir arkadaşınız aynı zamanda bulunduğu yerle ilgili birde fotoğraf paylaştı.  Localscope uygulaması, hemen bu bilgileri alıp kendisi üzerinden size gösteriyor ve bu arkadaşınız şu mekanda, şöyle bir fotoğraf paylaştı, size uzaklığı şu kadar metre ve gidebileceğiniz yollarda bu şekilde diyor. 

Uygulama bu özelliğinin yanında sizin bulduğunuz yada keşfettiğiniz mekanları paylaşmanızı ve etiketler girmenize de olanak veriyor. İsterseniz bulduğunuz bu yeri sabitleyerek gittiğiniz her yerden görebilir ve uğrayan arkadaşınız olmuş mu görebilirsiniz.