LOCX App Lock Photo Safe Vault

LOCX App Lock Photo Safe Vault

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CY Security

LOCX App Lock Photo Safe Vault kişisel bilgi güvenliğinizi koruyan bir uygulamadır

LOCX App Lock Photo Safe Vault kullanıcılara uygulama kilitleme ve fotoğraf gizleme konusunda yardımcı olan bir mobil güvenlik uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan LOCX App Lock Photo Safe Vault birçok farklı güvenlik ihtiyacınızı karşılayabilmekte. Eğer akıllı telefon veya tabletinizi çocuklarınızla birlikte kullanıyorsanız çocuklarınızın hangi içeriklere eriştiğini, hangi uygulamları ve oyunları indirdiğini denetlemek isteyebilirsiniz. LOCX App Lock Photo Safe Vault ile bu denetlemeyi yapabiliyorsunuz. LOCX App Lock Photo Safe Vault dilediğiniz herhangi bir uygulamayı, Google Play'i, fotoğraf galerisini, Facebook, Twitter veya Instagram gibi uygulamaları özel olarak kilitlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede bütün Android cihazı kilitlemeden belli uygulamaları kilitleyebilir ve telefonunun belli özelliklerinden faydalanılmasını sağlayabilirsiniz.

LOCX App Lock Photo Safe Vault fotoğraflarınızın ve videolarınızın sizin izniniz dışında görüntülenmesini engelleyebiliyor. Uygulama fotoğraf kasasında fotoğraf ve videolarınızı gizledikten sonra şifreleyebiliyor. Dilerseniz bir PIN kodu ile dilerseniz bir desen ile kilitleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz ve böylece fotoğraflarınızı ve videolarınızı izinsiz erişimlere kapatabiliyorsunuz.

LOCX App Lock Photo Safe Vault içerisinde yer alan temalar ile kilit ekranlarını kişiselleştirmenize de imkan veriyor.