Logical Disk Indicator

Logical Disk Indicator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • DOSYA BOYUTU 0.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DarkEra Software

Bilgisayarınızdaki mantıksal disk sürücülerini en kolay yoldan takip etmek ve yönetmek için hazırlanmış ücretsiz bir program.

Logical Disk Indicator programı, bilgisayarınızda kurulu olan mantıksal sürücüleri gözlemleyebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir program ve genellikle görev çubuğunda sessiz olarak bekliyor. Daha sonra işlem yapmak istediğinizde direkt olarak görev çubuğuna tıklayarak aktifleştirebiliyor ve sürücülerinizi inceleyebiliyorsunuz.

Mantıksal sürücülerinizde bir işlem gerçekleştiğinde görev çubuğunda yer alan aktivite işaretleri de değişiklik gösteriyor ve yeşil olarak gösterilen disk işaretleri turuncuya dönüyor. Böylece kullanıcıların kendi taleplerinin haricinde de bir işlem gerçekleşmesi durumunda haberdar olmaları sağlanıyor.

Programın ana penceresini açarsanız yazma ve okuma hızlarını da kolayca görebilirsiniz ve bir sorun olması durumunda hemen tespit edebilirsiniz. Arayüzünün oldukça basit olması ve her sürümünde daha da basitleşmesi sayesinde kullanırken pek zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum. Sık sık mantıksal sürücülerin işlemlerini takip etmeniz gerekiyorsa deneyebileceğiniz ücretsiz programlardan birisi olduğunu söylemek mümkün.