LooGix

LooGix

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 918
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Loona Team

LooGix ile hızlı ve kolay bir şekilde kendi GIF animasyonlarınızı yaratabilirsiniz

LooGix kullanıcılara progsamsız GIF oluşturma konusunda yardımcı olan bir GIF yaratma uygulamasıdır.

İnternet tarayıcınız üzerinden çalışan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir GIF yapma servisi olan LooGix güncel bir internet tarayıcısına sahip olan herhangi bir bilgisayarı kullanarak hareketli GIF görselleri oluşturmanıza yardımcı oluyor. Normalde bu iş için bilgisayarımıza bir GIF yaratma programı indirmemiz gerekiyor. Fakat bu iş için kullanabileceğiniz pratik kullanıma sahip ve ücretsiz hizmet veren bir program bulmak oldukça zor olabiliyor. İşte LooGix bu problemlerin hepsini aşmanıza yardımcı oluyor.

LooGix ile GIF animasyonları yaratabilmeniz için ilk olarak 3 adet resim seçiyoruz. En az 3 resim kullanarak oluşturabileceğiniz GIF'lerinize daha çok resim ekleyebilmeniz de mümkün. Sonrasında ise GIF animasyonunuzun boyutunu belirmeniz gerekiyor. LooGix 4 farklı GIF boyutunu desteklemekte. Bunun yanında resimlerin arasındaki geçiş hızını da değiştirebilirsiniz.

LooGix eğer standart GIF'lerin dışına çıkarak özel efektlere sahip GIF'ler oluşturmak isterseniz size farklı seçenekler sunuyor. LooGix ile bulanıklaşan, şerit gibi kayan, yakınlaşıp uzaklaşan, dönen ve mozikleşen GIF'ler oluşturabilmektesiniz.