Lookout Security Ve Antivirus

Lookout Security Ve Antivirus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,162
  • DOSYA BOYUTU 2.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lookout Mobile Security

Android için geliştirilmiş, mevcut tüm koruma ve güvenlik önlemlerini içerisinde barındıran ve ücretsiz olarak sunan antivirüs uygulamasıdır.

Android için geliştirilmiş ilk antivirüs uygulamalarından birisidir. Ücretsiz olması (ücretli versiyonuda bulunmaktadır), çalınmaya karşı belli korumalar sunması, verilerinizi yedekleme hizmeti ve 15 milyon kullanıcının mobil cihazlarını koruyan bir servis. CNet, PcWorld, TechCrunch tarafından en iyi uygulamalar arasında gösterilen Lookout, Android 2.2+ ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

Lookout Security Ve Antivirus'de dahil Android için hazırlanmış antivirüs uygulamalarını karşılaştırdığımız testi okumak için tıklayınız.

Ücretsiz Özellikleri:

- Antivirüs: casus yazılımlar, trojanlardan koruma.
- Her indirdiğiniz uygulamanın ya da dosyanın taranması.
- Günlük, haftalık yada otomatik tarama zamanlaması.
- Çalınan yada kaybedilen telefonunuzun Google Maps kullanılarak GPS verileri ile konumunun belirlenmesi.
- Kaybolma ve çalınma risklerinde telefonun alarm özelliğinin devreye sokulması.
- Telefonunuzun konumunu mylookout.com internet adresine girerek görebilme imkanı.
- Site üzerinden kişi listelerinizin yedeklenmesi ve istediğiniz telefona yedeklerinin kurulabilmesi.

Ücretli Özellikler:

- Ücretli sürümü ücretsiz olarak belli bir süre kullanabilme imkanı. Eğer satın almak istemezeseniz ücretsiz sürüme geri dönüş işlemlerinin yapılması.
- Web taraması ile güvensiz web adresleri, gizlenmiş dosya ya da zararlı içerik içeren SMS mesajlarını ve daha fazlasını bloklama.
- Çalınan yada kaybolan cihazınızın hafızasının silinmesi, kitlenmesi ve uyarı mesajının uzaktan bir sms ile yapılabilmesi.
- Gelişmiş yedekleme seçeneği. Bu seçenek içinde tüm kişi listesi, resimler, arama geçmişleri, dosyalar v.b tüm içerikleri kapsamaktadır.