Looksee

Looksee

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quebec Drive, Inc.

Looksee fotoğraf çekmekten keyif alan kullanıcıların denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

Looksee fotoğraf çekmekten ve çektikleri fotoğraflara farklı filtrler ekleyerek onları daha ilgi çekici bir görünüme kavuşturmak isteyen kullanıcıların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama daha önce gördüğümüz ve test ettiğimiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından epey farklı bir yapıya sahip.

Uygulamaya girdiğimizde öncelikle karşımıza son derece şık ve elegant bir görünüme sahip arayüz geliyor. Arayüzde birçok isim yer almakta. Bu isimlere tıkladığınızda o kişilerin oluşturdukları filtreleri görebiliyoruz. Elbette bu isimlerin her biri fotoğrafçı ve oluşturdukları filtreler de tamamen profesyonel amaçlarla tasarlanmış.

Eğer hali hazırda sunulan filtreleri yetersiz bulursanız fazladan filtre almak mümkün. Elbette bunun için fazladan para ödemek gerekiyor. Filtrelerin her biri farklı fiyatlara sunulmakta. Beklentilerinizi karşılayan ve ayırdığınız bütçeye uygun bir filtreyi seçip hemen indirebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de kullanıcılar arasında etkileşim yaratma imkanı tanıması.
Genel olarak kullanışlı ve orijinal bir uygulama olarak niteleyebileceğimiz Looksee, fotoğraflarını ilgi çekici kılmak isteyen tüm kullanıcıların göz atması gerekenler arasında.