Looney Tunes

Looney Tunes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 616
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Looney Tunes uygulaması ile 350'den fazla çizgi filmi web tarayıcınızı açmadan izleyebilirsiniz.

Looney Tunes uygulaması Warner Bros imzasını taşıyan milyonların severek izlediği çizgi film karakterlerini tek bir yerde toplayan çizgi film serisini Windows 8.1 üzeri cihazımıza taşıyor. Bugs Bunny, Daffy Duck, Speedy Gonzales, Yosemite Sam, Road Runner, Sylvester, Tweety ve daha onlarca sevilen karakterin başlarından geçen komik maceralarını anlatan yüzlerce çizgi filmi ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bu uygulama Windows Mağazası’nda tek.

Çizgi film izlemek için başınızın etini yiyen bir çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa Looney Tunes uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. Webde gezinip tek tek çizgi film ayıklamak yerine bu uygulamayı yükleyerek 350’den fazla çizgi filme anında ulaşabilir ve sorunu çözüp işinize geri dönebilirsiniz.

Looney Tunes uygulamasındaki çizgi film karakterleri arasında yok yok. Hızlılığı ile ün yapmış Meksika’da tozu dumana katan Speedy Gonzales’in maceraları, Coyote’nin türlü türlü planlar yaptığı ancak asla midesine indiremediği Road Runner ile mücadelesi, Sylvester’ın Tweety’yi yeme planları ve daha saymakla bitmeyecek onlarca çizgi film bir arada.

Looney Tunes’un en eski çizgi filmlerine rastlayacağınız uygulamada çizgi filmleri tam ekran ve takılma sorunu yaşamadan izleyebiliyorsunuz. Ancak çizgi filmler yüksek kalitede değil ve çözünürlük ayarlanmıyor. Uygulamanın diğer bir beğenmediğim yanı ise reklamlarla dolup taşması. Bu tür uygulamalarda menülerde reklam görmeye alışığız ancak reklamlar izleme zevkini bozuyor.