Loopcam

Loopcam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Loopcam

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu kullanışlı uygulama sayesinde yaratıcı ve ilgi çekici gif animasyonları yaratabilirsiniz.

Loopcam ücretsiz olarak sunulan ve kullanıcılara hareketli GIF animasyonları yapma konusunda yardım eden bir uygulamadır. Uygulamada ilginç ve yaratıcı şekilde tasarlanmış çok sayıda filtre ve çıkartma bulunuyor.

Sade ve şık görünen arayüzde bulunan fonksiyonları kullanmak son derece kolay. Sadece GIF yapmak istediğiniz görüntüyü ayarlayın ve çıkan seçenekleri kullanarak çıkartmalar ve efektler ekleyin. Bu aşamadan sonra karşımıza sosyal kanallarda paylaşma seçenekleri geliyor. Facebook Twitter ve Tumblr bu seçenekler arasında yer alıyor. Dilediğiniz seçeneğe tıklayarak paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın en ilgi çeken yanlarından birisi de Instagram'a benzeyen işleyiş tarzı. Yarattığınız GIF animasyonları uygulama içerisinde de paylaşabilir ve diğer kullanıcıların yarattıklarına bakabilirsiniz. En yaratıcı GIF'leri paylaşarak takipçi sayınızı ve beğenilerini artırabilirsiniz. Genel olarak başarılı bir GIF yapma uygulaması olarak niteleyebileceğim Loopcam herkesin kullanması gereken başarılı yapımlardan bir tanesi.