Lowvel

Lowvel

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 513
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ReclaiMe.com

Lowvel, çeşitli depolama araçları üzerinde yer alan verileri geri dönüştürülemeyecek şekilde silmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Lowvel, sabit diskler, SSD'ler ve USB bellekler gibi çeşitli veri depolama aygıtları üzerinde yer alan verileri geri dönüştürülemeyecek şekilde silmenize olanak tanıyan küçük boyutlu ve kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Depolama aygıtları üzerinde yer alan size ait hassas ve gizli verilerin başkalarının eline geçmesinden endişe duyuyorsanız kullanabileceğiniz bir program olan Lowvel sayesinde düşük seviyeli format adlı işlemi uygulayarak verilerinizin geri dönüştürülmesini veya kurtarılmasını engelleyebilirsiniz.

Zero-filling olarak adlandırılan işlem sayesinde program disk üzerinde yer alan verilerin üzerine farklı bir yazma işlemi gerçekleştirir ve verilerinizin tamamının güvenle silindiğine emin olmanızı sağlar.

Güvenle silmiş olduğunuz bu veriler, herhangi bir veri kurtarma yazılımı veya veri kurtarma servisi tarafından asla geri dönüştürülemezler.

Sabit diskleriniz veya depolama aygıtlarınız üzerindeki tüm verileri geri dönüştürülemeyecek şekilde ortadan kaldırmak istiyorsanız, Lowvel tam ihtiyacınız olan program.