Lupo PenSuite

Lupo PenSuite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,324
  • DOSYA BOYUTU 250 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lupo PenSuite Team

En çok tercih edilen ücretsiz programların taşınabilir sürümlerini bir araya getiren Lupo PenSuite sayesinde USB belleğinizde kullanıma hazır onlarca program ve oyun sizi bekliyor olacak.

Lupo PenSuite 180'den fazla program ve oyunun taşınabilir sürümlerini biraraya getiren ücretsiz bir araç. Taşınabilir USB disklerde sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz program 7-Zip, Audacity, CCleaner, eMule, FileZilla, Firefox, Foxit Reader, GIMP, IrfanView, Notepad++, Opera, Pidgin, Thunderbird, µTorrent, VLC gibi 2000'den fazla kaliteli ve ücretsiz programı arşivinde bulunduruyor. Bu arşiv içinden sürekli yanınızda bulundurarak herhangi bir bilgisayarda kuruluma gerek duymadan çalıştırmak istediklerinizi seçerek kendi toplamanızı oluşturabiliyorsunuz.

En çok tercih edilen 180 kadar program ve oyunla kurulan Lupo PenSuite daha sonrasında kolayca kişiselleştirilebiliyor. Arşivden seçeceğiniz programları kolayca eklemek veya kullanmadıklarınızı programdan çıkarmak mümkün. Programları aramak ve kurulumunu yapmak gibi işlemlerden kurtulmanızı da sağlayan yazılım hem zaman kaybını önlüyor hem de herhangi bir bilgisayarda işlerinizi kolayca halletmenizi sağlıyor.

Önemli! Programın Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz. Dil paketindeki Apps klasörünü Lupo PenSuite klasörünün içine kopyalamanız yeterlidir.