Maaş Hesaplayıcı

Maaş Hesaplayıcı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 174
  • DOSYA BOYUTU 3.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Otokolik!

Brüt ve net maaşınızı işlemler arasında kaybolmadan kolayca hesaplayabilirsiniz.

Maaş Hesaplayıcı uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden brüt ve net maaşınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.

Brüt maaş, temel olarak SGK, işsizlik sigortası, gelir vergisi ve çalışanın kendi ücretinin toplanmasıyla elde edilmekte olup, hiçbir kesintiye uğramamış olan ücrettir. Net maaş ise çalışanın aylık ücretinden tüm vergi ve kesintilerin düşülerek, elinize geçecek net ücrettir. Net maaştan brüt maaşı hesaplamak oldukça zahmetli bir işlem olduğundan bu işi saniyeler içerisinde gerçekleştiren araçlardan faydalanmak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Maaş Hesaplayıcı uygulamasını açtıktan sonra Hesap Tipi, Yıl, Medeni durum, Eşinizin Çalışma durumu, Çocuk sayınız ve brüt maaşınızı girdikten sonra Hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hesap sonuç sayfasında yıl içerisindeki her ay için ne kadar maaş alacağınızı ve toplamda alacağınız parayı kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Android işletim sistemli cihazlar için sunulan Maaş Hesaplayıcı uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, net ve brüt maaşınızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.