MagicFacts: Anaylsis Edition

MagicFacts: Anaylsis Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 404
  • DOSYA BOYUTU 5.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magic Voltage Technologies

MagicFacts: Anaylsis Edition, bilgisayarınızın donanım, yazılım ve sistemi hakkında ulaşması zor olan bilgilere kolayca erişerek bilgisayarınız hakkında detaylı bilgi almanızı sağlayan ücretsiz bir bilgisayar programıdır.

MagicFacts: Anaylsis Edition, bilgisayarınız üzerinde direkt olarak göremediğiniz saklı olarak bulunan bilgileri görmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Bilgisayarınızın işlemcisinden ekran kartına kadar en ufak detayları bile görmenizi sağlayan program ile bilgisayarınıza ait bilmediğiniz bilgileri öğrenebiliyorsunuz.

Özellikle detaycı kişilerin ilgisini çekebilecek olan program sadece donanımsal bilgileri değil, aynı zamanda sürücü ve işletim sistemi gibi yazılımsal bilgileri de sizlere sunmaktadır.

Normal şartlarda erişimi oldukça zor olan bilgilere bir kaç tıklama işlemi ile ulaşarak zaman tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Bilgisayarınızın donanılsam ve yaızlımsal özelliklerini belirli aralıklar ile denetleme imkanı bulacağınız program sayesinde sisteminizdeki sorunları yada ufak hataları tespit ederek düzeltebilmenizi sağlar.

Sizde bilgisayarınız hakkında bilmediğiniz bilgileri öğrenmek ve detayları keşfetmek istiyorsanız MagicFacts programını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.