MailChimp Subscribe

MailChimp Subscribe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MailChimp

MailChimp Subscribe, Android cihazlarınızdan kayıt formu oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

MailChimp Subscribe, pratik ve ücretsiz olmasıyla tercih edilen e-posta bülteni gönderme servisi MailChimp’in bir başka mobil uygulaması. Android telefon veya tabletinize -şirketin diğer uygulamaları gibi- ücretsiz indirip kayıt formu oluşturmak amacıyla kullanabileceğiniz uygulama bunu saniyeler içerisinde yapmanıza izin veriyor.

Milyonlarca kişi ve işletme tarafından kullanılan hızlı e-posta bülteni gönderme servisi MailChimp’in Subscribe uygulamasıyla web siteleriniz için hızlıca kayıt formu oluşturabiliyorsunuz. Sitenize kayıt olan kullanıcıların e-posta adreslerini alıp yerel alanınızda saklayabiliyorsunuz. Kayıt formunuzu oluştururken ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar mevcut ve tasarım araçları gerçekten her seviyeden kişinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde oluşturulmuş.

Farklı projelere imza atan biriyseniz çoklu hesap ve form yönetimi seçeneği sayesinde aynı mobil cihaz üzerinden yönetimi sağlamanız mümkün. MailChimp’in her uygulaması gibi MailChimp hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınızı ücretsiz olarak şirketin web sitesi üzerinden oluşturabiliyorsunuz.