Malwarebytes Anti-Exploit

Malwarebytes Anti-Exploit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,525
  • DOSYA BOYUTU 1.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Malwarebytes

İnternet tarayıcınızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Anti-Exploit, başarılı güvenlik programlarının yapımcısı olan Malwarebytes tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarlarınızın internet güvenliğini sağlayacak bir uygulamadır. Öncelikle belirtelim ki bu bir anti-virüs uygulaması olmadığından Trojan gibi eski ve bilinen virüslere karşı standart bir virüs uygulamasının yanında bunu kullanmalısınız.

Anti-Exploit, zero-day saldırıları olarak bilinen saldırılara karşı etkili. Zero-day saldırısını ise daha önceden bilinmeyen ve yeni çıkmış olduğundan her hangi bilinen bir tespit sistemi olmayan virüslerin saldırısı olarak açıklayabilirim.

İşte Anti-Exploit bu saldırılara karşı bilgisayarınızı koruyabilecek bir uygulama. Ücretsiz versiyonu ile Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Opera tarayıcılarını ve Java'yı ve eklentilerini koruyabilme özelliğine sahip. Eğer premium versiyona yükseltirseniz Microsoft Office programları ile PDF okuyucular gibi programlara da koruma alabilirsiniz.

Çok küçük bir dosyaya sahip olmakla birlikte kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu söyleyebilirim. Eğer güvenliğinize önem veriyorsanız, kesinlikle indirip denenmesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.